SLOVAKIA ENERGY

SLOVAKIA ENERGY s.r.o.

Podeľte sa o Vaše negatívne ale aj pozitívne skúsenosti so spoločnosťou SLOVAKIA ENERGY a pomôžte tak ostatným odberateľom pri výbere dodávateľa.

Odpovedať na „SLOVAKIA ENERGY“

Autor Príspevok
Amália
22.02.2019, 14:23
#44

S dodávateľom Slovakia Energy som spokojná a hodnotím ho pozitívne a to ako cez ich ceny tak i servis, nakoľko potom čo si overili môj záujem, boli celkom rýchlo schopní zjednať môj prestup k nim.

Matúš
18.01.2019, 14:50
#43

Ja som so Slovakia Energy príjemne spokojný, za odobrané množstvo energií, ktoré je hodne podobné tomu z predchádzajúcich rokov, teraz platím menšie peniaze. Zmena, ktorá sa ukázala ako dobrá zmenila moj názor nielen na možnosť práve onej zmeny firmy, ale taktiež na alternatívneho dodávateľa. Za mňa Slovakia Energy určite možem doporučiť.

Albert
15.05.2018, 11:53
#42

Ku Slovakia Energy sme pripojený asi rok a niečo a všetko nám skvele klape. Kladne musím predovšetkým ohodnotiť vyúčtovanie, v ktorom sa aj moja manželka ako neznalec dokáže bez problémov zorientovať.

Róbert Daučík
23.04.2018, 13:37
#41

Taktiež ich máme a náklady nám hodili o zhruba tých 10% dole a to už sa na rodinnom dome kúrenie plynom výrazne prejaví. No sú dobrí, však ono sa i niekde písalo, že im pribúdajú zákazníci, ale už by som ten článok asi nenašiel, je to dávnejšie, čo som to čítal.

Vasil
10.04.2018, 16:26
#40

Celkom dlhú dobu som odoberal energie od dvoch roznych dodávateľov, Slovakia Energy ma potom telefonicky oslovila, či by som mal záujem o združenie dodávok energií u jednej spoločnosti. Návrh som si nechal poslať do emailu k bližšiemu preštudovaniu. Od operátorky mi bolo zdelené, že keď k nim prevediem oboje naskytne sa mi aj možnosť daľšej zľavy. Návrh som prijal a vyskúšal, úľava sa mi hneď prejavila už do samotných záloh, takže ročný preplatok už bol potom len nepatrný, ale bol. Osobne som spokojný, ale verím, že hold záleží na tom, čo je človeku ponúknuté.

Martin
26.03.2018, 14:41
#39

Ja som o zmene diskutoval s našimi tí mi doporučili svojho dodávateľa, som v byte a ten dodávateľ čo tam bol po povodnom nájomníkovi sa mi vobec nepáčil. Takže som si zariadil po našich Slovakia Energy a tí mi názorne ukázali, že sa za elektriku dá platiť aj o niekoľko desiatok eur menej. Díky rodičom možem doporučiť.

Terézia Lukáčová
13.03.2018, 13:32
#38

Na internetových stránkach Slovakia Energy je celkom jednoduchá orientácia, že aj keď som tam bola poprvý krát tak som vedela kam kliknúť. Čo však predovšetkým oceňujem je ich profesionálny prístup ku klientovi. Keď sme potrebovali telefonicky poradiť s faktúrou nerobilo im to žiadny problém. Atraktývnych cien sme sa u nich bez problémov dočkali teraz už tretiu sezónu. Skúsenosť s nimi máme preto na jedničku.

Kamila M.
21.02.2018, 14:30
#37

No ešte som nezažila obchoďáka, ktorý by sa predom telefonicky ohlásil, že má v pláne nás navštíviť. Zakaždým keď u nás niekto takto zvoní, tak je to ako o život. Náš chlpatý drobček by ich najradšej vyniesol v zuboch. Slovakia energy u nás taktiež raz bola, ale náš ocino ich predbehol, pretože si ich sám vyhľadal na internete, takže mu pánovia zmluvy akurát skontrolovali a zas šli. Boli v poriadku. Ocino ich považuje za dobrú firmu, ževraj sa s nimi dobre komunikuje. Keď domov dorazí obálka, tak sa vždycky vyťahuje ako nám to u nich dobre zariadil. Takže predpokládám, že ceny budú mať asi na nejakej rozumnej hranici, inak by sa tým nevychvaľoval na to je on zase rázny, keby niečo.

Danka
08.02.2018, 10:11
#36

Dobrý deň, s dodávateľskou firmou Slovakia energy mám vlastnú skúsenosť z praxe už štvrtý rok a určite si nemyslím, že by som s tým nejak nabehla. Taktiež som si k ním pred rokmi hľadala rozne užívateľské hodnotenia a názory v diskusiách a zdalo sa mi, že všade čítam názory tak ako pochvaly tak aj opak. Z čoho som vyšla s tým, že budem musieť dať na vlastný pocit a skúsenosti. Ohľadne komunikácie preferujem telefón, je to nejjednoduchšie a najefektívnejšie, takže pre zhrnutie som spokojná.

Jana
01.02.2018, 20:57
#35

Akcia podomovy predaj konkretne v Revucej .... Uplne neprofesionalny pristup obchodnych zastupcov, zazvonili s tym ze "potrebujeme posledne vyuctovanie elektriny, kontrolujeme ci mate spravne vypocitanu vysku uhrad" a hned chceli spisovat zmluvy, akoze nova vyska mesacnej uhrady .... "dodavatell ostava VSE ale budete platit nam a nie firme, ktora je vlastnikom VSE a ktora je nemecka. Teraz toto prebera slovenska firma SE" .... a bla bla bla. A ked tak teraz pozeram na nete o produktoch firmy, , tliapali o uspore a ani nespomenuli o viazanom produkte na dva roky!!! Ako mozu takyto ludia chodit po svete! A ako je mozne ze ich este nikto nenakopal do zadku! Stacilo sa porozpravat, dat nove ponuky .... stacil profesionalny pristup. Kludne pouvazujem, zhodnotim plusy, minusy. Teraz vidim, preco ma Slovakia ENErgy takyto "rating" na trhu .... zamestnava klamarov, ludi ktori nemaju ani sajnu o kvalitnom podnikani a uspesnom marketingu. Som zhnusena z takehoto pristupu

Jozef Briják
22.01.2018, 15:03
#34

Od roku 2012 sme stálymi zákazníkmi Slovakia Energy. O zmene dodávateľa sme začali uvažovať, keď nám domov dorazila obálka s nedoplatkom. Tieto nečakané výdavky pre nás nie sú nijak príjemné, takže asi ako každý človek sme ihneď začali premýšľať, ako by sa ich dalo čo najskôr zbaviť. Musím zaklopať, že v Liptovskom Mkuláši nie je podomový predaj tak častou záležitosťou, ako tomu býva na malých dedinách, kde na to ľudí už vyložene nadávajú. Takže sme neboli tak znechutení, keď nám pri dverách zazvonil ich zástupca. Túto príležitosť sme využili, pretože zmena bola tiež v pláne. Zástupca nám to len uľahčil s výberom firmy. Na svoje rozhodnutie určite nadávať nemôžeme, posledná faktúra vyzerala asi tak, že sme na rodinný dom mali za plyn preplatok 86e a za elektrinu 52e.

Ľubica
13.01.2018, 10:06
#33

Stala sa nám taká vec. Máme Slovakia Energy aj plyn aj elektrinu.Mesacna záloha 139 e. Predná vianocami sme nemali 2 mesiace uhradeny plyn. Muz ostal bez výplaty a ja sama som nestíhala všetko platiť . V decembri muž na fuske zarobil akú takú korunku . Hneď som odoslala platbu 90e. Potom na to nám došiel papier že do konca mesiaca musím uhradiť 149 e ináč budeme odpojený. Volala som hneď do formy s pani že akonáhle budem mať nejakú korunku hneď pošlem. V ten istý mesiac som ešte platila mesačnú zálohu 139e a o pár dní na to ešte 45e. Ostalo nám tam nedoplatok 87 e. To nie je ani jedna mesačná platba . No viac sa v decembri nedalo. Prešli Vianoce prešiel nový rok nič sa nedialo žiaden papier žiadne upozornenie .Včera t.j.12.1 .Však som bola doma nikto nesazvonil nikto nič prišli ako .... A bez toho aby sa ozvali nás odpojili. Nechápala som čo sa deje. Nakoľko topime a varíme na plyne skoro ma porazilo. Hneď som opäť volala zodvihol my jedna pani meno už neviem no dvihla my tlak ešte viac skoro som potratila nakoľko som v 4 mesiaci tehotenstva. No pýtala som sa vlastne že prečo veď keby nebolo 3 mesiace alebo viac vyplatené alebo keby som nič neposlala tak pochopím. Tak pani si to prešla áno tie platby v decembri im nabehli ale že tam ostalo 87e plus 20 e upomienku. Spolu 107. Mimochodom odpojili nás 12.1. a väčšinou peniažky medzi 14. a15. ... 3 dní pred výplatami. Tak som sa ešte pýtala či to myslia vážne veď to je menej ako mesačná záloha a ona že v decembri sme boli upozornení. Tak jej vravim veď som posielala peniažky koľko som vedela. A k tomu neodpojili nás v decembri k tomu dátumu ale až v januári a bez upozornenia. ..tak som sa jej pýtala že čo bude stáť opätovne napojenie tak pani my povedala sumu 400 e. To už bol môj klinec do rakvy. Krvný tlak možno aj 200 na 100. Vravím pre 87 e máme platiť k tomu ďalších 400 za zapojenie? A ona na to že už pracuje na zhoroveni týchto papierov. Tak som sa opýtala že koľko sa platí za odstúpenie od zmluvy tak my povedala že 120e plyn a 120 e elektrina. Spolu 240 a na koľko na plyne je ešte pohľadávka tak aj pokuta k tomu za pozdĺžnost. Tak. Jej vravím že tu pozdĺžnost si vyrovnám. Veď 3 dní chýbali do výplaty. A ona na to že už budeme musieť platiť tých 400e za zapojenie. Tak pre 87e sa bude platiť 400. Super férový pristup. Už som nemala ďalej silu sa debatovať tak som zložila telefón s tým že to dám do médií.ano stalo sa napísala som im a čakám na odpoveď. Ale chcem sa aj túto podeliť o svoju skúsenosť aby sa to aj druhým nestalo.

Imrich Klimko
19.12.2017, 13:35
#32

Nemám čo by som slovakia energy vytkol, ceny na alternatívneho dodávateľa atraktívne, podmienky transparentné a prístup ku mne ako zákazníkovi tolerantní, že nemám obavu sa na nich obrátiť.

Pavol
14.11.2017, 16:21
#31

- príjemný obchodný zástupca, ktorý sprostredkoval bezproblémový prestup - mesačné vyúčtovanie prehľadné - úspora, ktorú sme pocítili ihneď po prvom mesačnom výpise - firmu odporúčame

Emil L.
06.10.2017, 12:34
#30

Ceny majú v poriadku, som podnikateľ a vlastným niekoľko bytov, kde prevažne bývajú študenti, vo všetkých používam Slovakia Energy a nepríde mi, že by boli nejako nad cenou alebo so zlým servisom.

Tomas
21.09.2017, 15:14
#29

Ja na tie neustále zmeny nie som moc stavaný, ale slovakia energy sa nám do domu o veľkosti 5 + 1 ukázala byť omnoho lepším dodávateľom než keď sme plyn s elektrickou energiou brali od hlavných spoločností. Cenovo je to neporovnateľné.

Peter
28.08.2017, 16:31
#28

Zľava za minulý rok mi u nich vyšla na 74 eur, nie je to žiadna výhra, ale na ceste je za ten rok nenájdem. Je to teda pri zmluve na dva roky, ale zase si hovorím, že zmenu nerobím každý rok, takže keď sa to po tomto roku zopakuje, budem len rád.

Juraj D.
20.07.2017, 13:28
#27

So Slovakia energy som ušetril, ale nebolo to podľa môjho očakávania, cena išla zo silovej elektriny, ale cena distribúcie zostala nezmenená.

Karlos
29.06.2017, 14:52
#26

Riesil som sa Slovakia Energy samoodecet a musim povedat, ze moja prva skusenost s komunikaciou aj vybavovanim z ich strany, je zatial viac ako uspokojiva.

RobertS
26.05.2017, 11:01
#25

My k nim nechceli, ale bohužiaľ oni si nás pozbierali keď kupovali alternatívneho dodávateľa u ktorého sme boli. Zostali sme len vďaka tomu, že nám ostali rovnaké výhody aké sme mali predtým a zatiaľ teda dodržiavajú to čo prisľúbili.

Jiros
24.04.2017, 13:12
#24

Bol som u väčšieho dodávateľa a zatiaľ som s Slovakia Energy ušetril v priemere viac. Čo sa týka služieb, je to podobné ako u ostatných, ale ja to moc nevyužívam.

Torins
23.03.2017, 10:17
#23

U mňa teda žiadny ich predajca zatiaľ nebol, ale zase mi od nich volali. Na druhý deň som im obratom volal, že keď už, tak by som mal záujem iba o elektrinu, pretože plyn mám pri inej spoločnosti s platnou zmluvou. U tarifu ma zaujalo, že je cena lepšia. Mal by som na tom ušetriť okolo dvoch set eur a to by šlo...

Lukasko
16.02.2017, 12:55
#22

Dobrý deň, moju skúsenosť so Slovakia Energy by som zhrnul ako vyhovujúca. Odoberali sme od nich pôvodne len plyn ale asi po roku sme k nim previedli aj elektrinu, aby sme to mali všetko na jednom mieste a hlavne keď nám po roku vrátili peniaze z preplatkov nebolo o čom ďalej premýšľať.

Notno
13.01.2017, 12:53
#21

 Vďaka vyhodnaenergia.sk som zmenila dodávateľa plynu na Slovakia Energy a som veľmi spokojná, po rokoch večného platenie nedoplatkov tradičnému dodávateľovi mám konečne ceny aké som chcela. Skúsenosť a spokojnosť ...

Lacko
16.12.2016, 15:02
#20

Na túto firmu som počul veľa názorov, ale rovnako keď som potom k nim prešiel tak veľa vecí bolo inak, pre mňa bolo dôležité že ceny a prístup k zákazníkovi dodržali slušné ako prisľúbili ...

Cyril Olšansky
06.12.2016, 08:35
#19

Zmenili ste tarify ellektr.energie na rok 2017. Čakám skorú odpoveď.

O.T.
08.11.2016, 14:07
#18

Ahoj sme u slovakia energy, pretože sme sa nasťahovali do bytu kde boli energie prihlásené k tejto firme, síce som o firme nič nevedel ale so sťahovaním som mal celkom dosť problémov, že sa mi nechcelo komplikovať život ešte nejakým zrušením zmluvy. Preto som počkal do konca zmluvy, ale nakoniec som zistil že je celý dom pri tejto firme, tak som to nechal byť a nejaké peniaze na späť sa mi dostávajú.

Kováč
11.10.2016, 13:34
#17

Ešte v minulom roku sme boli zaseknutí u jedného dodávateľa, ale pri rozviazaní zmluvy, sme hneď siahali po lacnejších alternatívcom. Voľba pre slovakia energy padla celkom náhodou, pretože sme im poslali požiadavok a vlastne komunikácia s nimi bola veľmi svižná a ponúkli aj veľmi zaujímavé ceny, preto sme zakotvili u nich.

Atom
09.09.2016, 12:20
#16

Nepáčilo sa mi iba suverénny prístup a vystupovanie jedného z predajcov, ale inak následný postup s firmou máme bezproblémový. Cena nám išla dole, pri rovnakom množstve odoberanie aj zálohách, sa nám vrátil 2x väčší preplatok. Takže spokojnosť.

Martin
09.08.2016, 20:14
#15

som s firmou spokojný, ale nedávno ma chceli zlanáriť od inej firmy, chvíľku som o tom aj premýšľal, ale nakoniec som od tej myšlienky opustil, pretože u slovakia energy mi ešte dali niečo dole.

Lubo
12.07.2016, 12:47
#14

Ešte sme sa u slovakia energy moc neohriali, takže ich ceny zatiaľ moc posudzovať nemôžem, keďže nám ešte neprišlo vyúčtovanie, ale na čo si nemôžem sťažovať je ich prístup k zákazníkovi. Keď som niečo chcel, tak mi to vysvätili a alebo poradili, tento prístup mi pri prechode dosť pomohol ...

Riccko
10.06.2016, 12:26
#13

Dobrý deň, rád by som sa podelil o moju skúsenosť so slovakia energy, prišiel k nám do domu pán, ktorý ponúkal energie od slovakia energy, bol celkom príjemný, ale mal som problém s jeho zuby, boli žlté a celkom neupravované, ale téma nižšieho odoberanie od tejto firmy ma zaujala na toľko, že som si povedal že k nim prejdem aj napriek tomu, že vyzeral tak ako vyzeral.. Trvalo to približne 2 mesiace, než som od nich mohol odoberať a momentálne by som už dodávateľa nemenil. Ceny mi prispôsobili a zatiaľ mi vyhovujú ...

Milos
03.05.2016, 12:00
#12

Ak dodávateľ nezníži ceny, keď sú teraz tak dole, nie je dôvod u neho zostávať. Sám som dúfal, že mi minulý dodávateľ zníži ceny a nestalo sa nič dva roky, nechal som si teda vypovedať zmluvu a som momentálne u tejto firmy, kde mi ceny vyhovujú viac.

Tiko
22.03.2016, 12:07
#11

Dobrý deň, po prečítaní týchto recenzií musím vo veľkej miere súhlasiť so všetkým pozitívnym. Aj nám sa totiž ceny od tejto firmy znížili aj napriek tomu, že nám minulý dodávateľ tvrdil, že máme ten najlacnejší tarif, možno to bol naozaj ich najlepšie tarifu, ale v tom prípade sa nemôže vôbec rovnať tomu čo ponúka slovakia. Len by som možno ocenil, keby mi preplatky prenášali do ďalšieho roka.

David
15.02.2016, 15:49
#10

U slovakia energy sme zatiaľ len od začiatku tohto roka, preto nemôžem súdiť dlhodobé výhody, ale zatiaľ som s ponukou čo mi dali spokojný a hlavne všetko zatiaľ dodržujú a funguje to bez problémov.

Mato
29.01.2016, 23:53
#9

Slovakia energy horšie čudesne spôsoby ako má táto firma som ešte nezažil. Moju starú mamu čo ledva žije z dôchodku oblbol ich podomový predajca tak, že mu podpísala zmenu dodávky plynu aj elektriny. Plyn prešiel v pohode, ale u VSE mala ešte platnú zmluvu (viazanosť). A teraz tie opletačky podpísať splnomocnenie alebo pokuta 120e za de-aktiváciu dodávateľa. Ešte nič nedodali a už chcú pokutu od starej babky. Ty čo ich chvália sú určite ich zamestnanci. Prečítajte si iné fóra žiadna chvála. Ten podomový díler mob. nedvihne. pobočka len v Bratislave a keď sa tam horko ťažko dovoláte a ešte so sťažnosťou tak vás ........... Pekný deň.

Tom
04.12.2015, 14:41
#7

spoločnosť ma oslovila a dala mi možnosť lacnejšieho odobratie oboch položiek posúdil som všetko a prešiel som k firme hneď ako ma pustil minulý dodávateľ, zmena mi prospela.

Ján
09.11.2015, 11:52
#6

Overil som si ich v niekoľkých kalkulačkách čo som našiel na webe a pýtal som sa ich snáď úplne na všetko aby som predišiel nedorozumenie a ceny na akých sme sa dohodli dodržali, takže som vďaka tejto skúsenosti s firmou spokojný ...

Lukáš
30.07.2015, 10:26
#2

Nechceli sme nikam prechádzať, ale po rozhovore s ich predajcom sme si to rozmysleli, kvôli cenám. Nemali sme moc predstavu aké sú výhody a nevýhody, ale všetko nám predajca vysvetlil a prešli sme k nim. Práve sme pred niekoľkými dňami zistili koľko sme ušetrili. U nás je spokojnosť.

Pavol
27.06.2015, 21:58
#1

Ma sa stalo to, že u nás bol ich človek, ktorý sa zaprisahal, že ak k nim prejdem, tak ušetrím, tak som to skúsil. A naozaj som z vyúčtovania zistil, že som zaplatil menej. Podľa mňa ide o dobrého dodávateľa.